Listopad 2012

konec

10. listopadu 2012 v 12:39 | TSC
Ach tn trapný moment když "bloger" dělá z kocne svého blogu drama.Natahování bylo už dost,tak tedy definitivně konec.Nesmutněte,můžete mě najít na http://crazycirkus.blog.cz/.
Mrzí mě ta komedie kolem toho.Omlouvám se (http://our--sims.blog.cz/) ale odstupuju.Jinak ve všech ostatních soutěžích pokračuju,tam už jsem totiž poslala fotku.


jop,a ještě něco: Nemrzí mě že končím,fakt ne.Sims je pro mě už.......pryč :/

dočasný design

8. listopadu 2012 v 22:07 | Flake
..................

Před hodinou nastal konec světa.Tak proč je to všem jedno?!

3. listopadu 2012 v 16:23 | Flake
Samozřejmně že svět opravdu neskončil,ale pro mě ano.Svět TSC.Tenhle blog chci zrušit a založím si jiný.Třeba o grafice.Nebo o počítačích.To je jedno.Jen vím že už o sims nebude.Udělám to hned jakmile dodělám design (proč jsem měsíc mluvila o designu s bráchou když ho nakonec stejně musím udělat sama?!) a to bude trvat ještě dlouho.Do té doby tu blog bude.A chci se zeptat: Navštěvovaly by jste nový blog?


Ale blog mazat nebudu.kdybych náhodou chtěla znova pokračovat.Smutné kolik málo dní zbývá a blog bude slavit jeden rok....

Náhrada za Blackovi!

3. listopadu 2012 v 12:23 | Flake |  Rodinka Blackových
Ahoj,měla jsem tu novou rodinku ale kvůly blog.cz se mi smazala polovina mé složky z Ts2 :(.Tudíš nemám druhou část minikomixu,návod do photoshopu a tu právě novou rodinku.V koši to není tak nevím co budu dělat.Mám pryč přez 150 složek s obrázky ze hry!!A jak se to stalo?Nahrávala jsem složku s obrázky ale mě to vybralo úplně jinou tak jsem dala storno.Ale pak to dělalo úplnou něco divného a......
Chápu že to zní popleteně ale tak to je.Budu se snažit udělat náhradu ale nic neslibuju

Víkend!

2. listopadu 2012 v 17:43 | Flake


O víkendu zůstanu doma jen s bráchou!Juhů!Bez mamči.Jsem strašně šťastná a moc se těším!Fakt strašně moc.Co by jste řekly víkendové akcičce?


PS: Co říkáte na ty fotky? :DD Čarodějka na svatbě se zamračeným blonďatým černochem,přičemž její sestra si schrupla zrovna když jedna svatební dort!