Duben 2012

Omluva

30. dubna 2012 v 16:51 | @nna
Omlouvám se za svou neaktivitu ale měla jsem spoustu práce.Ale dobrá zpráva je že mám připraveno spoustu článků.Bohužel je dnes neuveřejním protože moje máma si vzala do hlavy že půjdeme na čarodejnice.A protože je tam u nich zvykem že kdo nepříjde v kostýmu opéká buřty tak ze mě máma udělala čarodejnici! Hmm.

Malá ochutnávka co již brzy uveřejním na blogu.(Termín- neurčito)

 • Foto hlavní hrdinku minikomixu (musím se pochlubit)
 • minikomix
 • soutěž
 • bleskovka
 • downloady
 • a fotky z mé hry
 • bleskovka
Dnes vše!
@nna

Luční skřítek -1-

27. dubna 2012 v 21:50 | @nna
Protože už nemám trojku tak komix trosečnice se oddaluje na neurčito,místo toho tu mámkomix z dvojky.Úvod je hodně krátký ale důležitý.

noční zlo 2/2

26. dubna 2012 v 13:34 | @nna

Noční zlo aneb minikomix jinak 1/2

25. dubna 2012 v 12:55 | @nna
Mám tu pro vás minikomix na rozloučenou.....se sims! Jo nafotila jsem ho v době když jsem sims měla ale ted´ už ho nemám.Místo toho mám dvojku.Rozhodla jsem se že si s trojkou dám pauzu,protože už mě to moc nebavilo.Takže tady poslední článek z the sims 3 (nebojte,ke trojce se zase vrátím)!
Pro ti co to nevědí tak už jsem dvojku hrávala dřív ale to jsem jí měla jen půjčenou.
Tak a tedˇ minikomíx!

Ps: nebojte kdyby jste to nechápaly.Ono je to trošku divný

další článek,ale spíš jen z nudy

24. dubna 2012 v 12:03 | @nna
Tento článek není nijak zajímavý protože-jak už jsem jednou řekla- pozastavuju všechny komixy.A tak chci zkusit udělat nový komix.Někteří z vás co nečetly ten článek si možná řeknou: proč dělat další když nestíhá ty co už má?

Tady je odpověd´: ráda bych pokračovala ale nemám potřebné downloady,nemám ani jednu komixovou rodinku a nechce se mi je už dělat.


Takže- nový komix se bude nejspíš jmenovat trosečnice (velmi originální,vím....) a bude to o holce co před rokem ztroskotala na pustém ostrově.Bude to jakoby její deníček co si píše na kůru stromu a bude vzpomínat na to jaké to bylo když žila ještě v paříži.Bude to spíš veselý komix,protože tam budou její pokusy přežít a tak.
Chtěla jsem nafotit první díl,ale blbne mi daemon tools takže musím počkat až příjde brácha.A až příjde a pomůže mi se sims,tak ho požádám o ten odkaz pro Maude že?

Fajn a ještě jedna věc

Jáááá se strašně nudííííííííííííííííííííííííííííím!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
OK,už jsem v pohodě.
mimochodem- nenávidím simíka Kida!
fakt už ho mám dost

 1. pozvracel siminku Ewku
 2. odmítal se muchlovat s jinou siminkou
 3. dělá blbí ksichty místo aby se tvářil smutně
 4. a mám asi 5 fotek jak šilhá...
no už stejně není takže dobrý,ale doháněl mě k šílenství ;D

pokus´d máš pár minut času,klik SEMFotopříběh

24. dubna 2012 v 10:01 | @nna
Takže jsem se rozhodla pro další fotopříběh.Hru the sims 3 jsem si stáhla i bez vaší pomoci ale nemám v tom downloady.Jenom pár vlasů,šatů,náramek a oči.To není moc ale zatím to stačí.
Takže pro zobrazení klik na celý článek ;D.
Ps: je v tom trochu zmatek,tak se nedivte....

at´ žijou koníci aneb díky Maude

23. dubna 2012 v 21:26 | @anna
Mohly jste si všimnout nového dessu,a pokud ne tak zaručuju dojít k doktorovi.Velký dík patří Maude, slečně co mi ho udělala.
Chci jí poděkovat za tu práci kterou vynaložila když mi ho dělala .Ne! Že mi udělala dva designi (je mi jedno jak se to píše)! Za její ochotu,číst moje požadavky a vždicky z toho udělat něco nádherného.Takže Moc děkuju,Maude.
Budu ráda ( a vsadím se že i ona) když navštívíte její blog-
Taky chci poděkovat všem co na můj blog chodí a co mi nějakým způsobem pomohly.A díky vám můj blog funguje čtiři měsíce.Děkuju


To jde-to fakt jde!

23. dubna 2012 v 10:06 | @nna
Myslím že už mi to fakt jde! A tím to myslím design.
I když to není dokonalý docela se mi to líbí.Ale stejně to není tak pěkný jako to od Maude.Ale ona to dělala ve PF a já v PS takže je jasný že tam vždicky budou rozdíly.
Každopádně jsem tam napsala thesimscentre,protože oficiálně je pro tento blog ale nedám ho sem :D
no,kdyby někoho zajimálo proč píši v 10:07 tak je to proto že jsem nemocná a zůstala jsem doma!

potřebuju pomoc...

23. dubna 2012 v 8:44 | @nna
No víte zrovna nemám simíky.Nějak se to sekalo a ta hra byla prostě špatná a tak jsem jí vymazala.,a rozhodla se si jí stáhnout znova.Problém je v tom že na torrentu mi to nejde a na uložtu se nějak nevyznám v příponách (jestly mám stáhnout JAR nebo RAR).Jestly znáte nějaký odkaz na stažení the sims 3 (který funguje!) napíšete mi? Moc děkuju.

Každopádně komixy se pozastavují dokud neseženu všechny downloady co jsem k nim potřebovala.Nebo allsponˇ něco podobného.Ale slíbila jsem si že svou hru nebudu už přetěžovat a budu to dodržovat takže by měla fungovat.

to vše co jsem měla na srdci ;p

to be continued

22. dubna 2012 v 20:12 | @nna
tak jsem zase něco dělala v PS,a rozhodla jsem se vám to ukázat aby jste neříkaly že jsem se celý víkend flákala ;D
při případném použití (pochybuju) uvěd´te zroj!

momentky z rodinky McBunny

20. dubna 2012 v 19:50 | @nna |  Obrázky z The sims 3
Tááák mám tu fotk z rodinky McBunny.Proč to příjmení to se dozvíte když kliknete na celý článek ;D.A právě je to moje nejhranější rodinka

Život na vlásku

20. dubna 2012 v 13:29 | @nna
Přináším fotky ze zemětřesení v appalooských plání.

připravuje se...

19. dubna 2012 v 20:22 | @nna
Připravuju pro vás něco speciálního.Chtěla jsem to sem dát dneska ale zasekla jsem se na filmu.A pak na simpsonových :D.
Dneska jsem už docela unavená a navíc Maude napsala opravdu motivační článek :(. No to k dnešku vše,protože dodělám ještě něco na zítřek a pak- kdo ví? Jen tak mimochodem,píšu toho málo protože mám problém se zády a chodím na rehabilitace takže to hrbení u počítače mi moc nepomáhá.
No takže to je vše


No title

18. dubna 2012 v 18:28 | @nna

Co myslíte?

18. dubna 2012 v 17:43 | @nna
Tááákže jsem s Dexi zkoušela design na tenhle blog.Věděla jsem sice že nebude tak dobrý jako zrovna mám (od Maude) ale chtěla jsem to zkusit.To víte grafika mě docela baví.
No nedopadlo to nejlíp ale účel to splnilo, byla zábava to dělat.A kdo ví,třeba když budu trénovat (:p) tak se mi to povede.Pro ty co jsou zvědavý jak to vypadá tak ZDE.
Na první pokus to nebylo tak hrozný ale je to příšernýýý :/.
No níc tak to je všecko
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

šaty pro simky

17. dubna 2012 v 19:03 | @nna

Každodení-Slavnostní

Designer : DarkNight

no to néééé

16. dubna 2012 v 16:55 | @nna
Tak víte jak jsem před chvilkou přidala ten oddělovač? No tak mě popadla taková chu´t něco tvořit.Tad pár mých pokusů :p,prosím do komentářů napiště hodnocení 1-2-3-4-5 (1 je nejlepší a pětka nejhorší)
tady jsem zkusila svou vlastní jmenovku :x
a tad ladící obrázek Hello!
Píšu,píšu a píšu dál ;D.
No tak co?
Líbí se vám?
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????