the sims 3 mazlíčci

24. ledna 2012 v 22:10 | @anna
21.10 vyšli mazlíčci pro the sims 3.Každý ví že nově můžeme mít i koně!Já bych mazlíčky probrala po číslech =).
The sims 1.
Mazlíčci byly kapku nemotorní a graficky hranatí.Pěkné že =(?.K jedničce toho ani moc nedodám protože toho tam taky moc nebylo.Ale když to vyšlo byl to velký poprásk! Můj bratr byl naprosto nadšený. dávám 1 body z 5 . takže 1/5.Pokračujeme dvojkou!
The sims 2.
Mazlíčci začínají nabírat trochu tvar.Můžete je naučit spoustu dovedností a užít si spolu legraci.Dokonce mohou chodit i do práce.No já si s nimy hodně vyhrála =). Bohužel stejně jako u simíků máte danou barvu srsti.V the sims 2 se hrozně povedly,ale trochu to nevychytaly s velikostí.Jde udělat psíka skoro menšího než kočičiku! 3/5
k the sims 3 se dá říct že můžete udělat spoustu zajímavých věcí to jo ale......Nemůžete zvířátka nic učit protože je samy ovládáte.Koně mají pouze uzdečku a žádnou ohlávku =(.Třmeny se objeví pouze až při nasedání.Když koník sundává sedlo vypadá jako když se vzpíná.Možná to mělo vypadat vtipně,že koně se převlékají jako simíci ale mě to pěkně vyděsilo.No když siminka sesedne a koník jde pěkně nazadní docela to vyrazí dech ne?A ještě něco stáje nemají podestýlku.No možná VÁM je to jedno ale u mě to zsrazilo body =(. 4/5.

A tady malý bonus pro ty co mají mazlíčky v the sims 3! znáte jednorožce? A pokud máte cca 8 úrověn jezdectví můžete si ho nechat.Chtěl by ho váš simík vydět? Tady je návod?
Koukněte se ve 21:00 na mapu města, a čekat dokud se nerozsvítí duha.K duze pošlete vašeho simíka a skamaradte se s ním.Můžete ho pozlat domů.Může se stát že se vám duha nerozsvítí tak nezoufejte a zkoušejte to dál.Je velmy malá pravděpodobnost že to na první pokus zvládnete!Tak hodně štěstí!A omlouvám se za pravopisné chyby =(.Píšu to večer a jsem už unavená.Tak papa
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Biuška Biuška | Web | 24. června 2012 v 16:59 | Reagovat

Sú krásni. Hráš Howrse? Volám sa tam bibinka.bibus tak si ma pridaj :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama